منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اطلاعیه ها
امضای صفحه
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
نقشه راه 1400 وزارت اقتصاد
نمایار ماهانه
ورود
اطلاعیه ها

1397/7/7 شنبه

فراخوان طرح پژوهشی تهیه و تدوین جدول داده- ستانده¬ی بخش¬های مختلف اقتصادی استان مرکزی

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی در راستای اجرای ماده 56 قانون تنظیم بخشی از مقرات مالی2 و دستورالعمل اجرایی بند (ح)تبصره (9) قانون بودجه سال 1397و  با توجه به تصویب اولویت‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی در شورای برنامه‌ریزی استان، از  کلیه مراکز پژوهشی و فناوری در دستورالعمل ماده 56 قانون تنظیم بخشی از مقرات مالی 2" دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی عالی دولتی یا غیردولتی، موسسات پژوهشی و یا فناوری دارای مجوز از یکی از مراجع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا مجلس شورای اسلامی و همچنین شرکت های دارای تأییدیه دانش بنیان و تجاری سازی نوآوریها و اختراعات" در حوزه‌های مرتبط با عناوین پژوهشی مورد نیاز دعوت به همکاری می‌نماید.

لذا؛ علاقمندان می‌توانند نسبت به تکمیل فرم پروپزال طرح پژوهشی "تهیه و تدوین جدول داده- ستانده‌ی بخش‌های مختلف اقتصادی استان مرکزی" با کد (7) از اولویت‌های پژوهشی این اداره‌کل اقدام و در قالب دو فایل WORD و PDF به آدرس الکترونیکی rfp.markazi@mporg.ir ارسال نمایند. نوشتن کد طرح (7) در قسمت subject ایمیل ارسالی ضروری است.

بدیهی است ارسال پروپزال‌های پیشنهادی تا تاریخ 25/7/1397 امکان پذیر بوده و پس از تاریخ یاد شده مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

شرایط عمومی مجریان :

١_ تنها مراکز پژوهشی و فناوری در دستورالعمل ماده 56 قانون تنظیم بخشی از مقرات مالی 2 (دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی عالی دولتی یا غیردولتی، موسسات پژوهشی و یا فناوری دارای مجوز از یکی از مراجع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا مجلس شورای اسلامی و همچنین شرکت های دارای تأییدیه دانش بنیان و تجاری سازی نوآوریها و اختراعات) می‌توانند در این فراخوان شرکت نمایند.

2- مرتبط بودن رشته تحصیلی با عنوان طرح پژوهشی

3-داشتن سوابق پژوهشی مرتبط با ارائه مستندات و موارد ذکر شده در rfp

بدیهی است ارسال پروزال پژوهشی به منزله پذیرفتن آن نبوده و پس از بررسی پروزال های پژوهشی و دریافت کدرهکیری اولیه توسط دستگاه اجرایی از سامانه سمات، دستگاه اجرایی متولی طرح، می تواند اقدام به انعقاد قرارداد نماید.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر